Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-21, 15:36   #2797
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Dziękuję nom dla mnie drogo, nie dość że z dużym biustem bywają problemy to na dodatek jest kosztowny. Nigdy niczego nie utrafiłam w sieciówce, czasem w Triumphie, ale tylko wtedy gdy jest pełna rozmiarówka, czyli najczęściej w nowej kolekcji = pełna cena, czyli na jedno by wyszło.

Ale dobrze wiedzieć, że jest takie miejsce, pewnie za jakiś czas się tam wybiorę
Kiedyś myślałam,że Triumph to guru wśród bielizny i wszystkie staniki tam kupowałam ale w każdym po pewnym czasie coś mi nie grało a to obwód nie taki a to miseczka choć w sklepie mierzyłam i wydawało mi się ,że wszystko jest dobrze-widać nie było.
Z każdym stanikiem nie było dobrze do póki nie poszłam do braffiterki.
Wybór tego salonu był totalnie przypadkowy ale nie żałuje,owszem kupę kasy tam zostawiłam i gdyby nie mąż pewnie bym tego nie zrobiła ale to on namówił mnie na to żeby na swoim zdrowiu nie oszczędzać bo chodząc w źle dobranym staniku obciążam swój kręgosłup.Nie mam nie wiadomo jakiego dużego ale mimo to.
Będąc w tym sklepie i mierząc te staniki już czułam,że to jest to na co moje piersi czekały tyle lat

Weszłam teraz na ich stronę i widzę,że mają bardzo duże promocję bo i staniki za 39zł owszem miękkie i może niekoniecznie ktoś mając duży biust będzie się w takim dobrze czuł ale wydaje mi się,że te pieniądze są ok i można się przejść ,może akurat coś znajdziesz w cenie wspomnianego Triumpha.
Sama bym poszła gdyby nie to,że będę w Polsce dopiero na wiosnę
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując