Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-31, 12:03   #1222
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Jesli chodzi o pomadki ABH. Kupiłam set nude. Póki co użyłam odcienia Spice. Bardzo fajny. Formuła sucha, jednak nałożyłam bez problemu. Dobrze się nakłada, jedna warstwa dała jednolity kolor. Według mnie dzięki tej suchej formule, wygląda na ustach naturalnie, bo wyglądają jak swoje w innym kolorze nie wiem jak to nazwać Utrzymują się ok, jednak podczas jedzenia zjadają sie od środka. Są bardziej komfortowe niz niektóre pomadki Mac retro matte (np. ruby woo jest gorsza we współpracy, ale bronx jest na tym samym poziomie). Mimo, że ostatnio nosiłam głównie błyszczyki, nie czułam dyskomfortu. Jakby ktoś był zainteresowany lecą w świat najjaśniejsze odcienie (soft pink i kiss), więc zapraszam na priv. Niestety nie polubiłam ich na tyle, by wszystkie odcienie zostawić
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram

Edytowane przez Aniia91
Czas edycji: 2019-01-31 o 12:06
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora