Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-05, 17:04   #25
szukamkobietyzloczkami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 86
Dot.: Szukam rozmówczyni o sexie i życiu - blog

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
Ja tu widzę spore pole do popisu dla specjalisty. Masz nieprzepracowane problemy z dzieciństwa i jednoczesne braki w umiejętnościach społecznych. Z empatią też nie jest najlepiej.
To, o czym nam piszesz, jest tym, co kobiety wyczuwają. Żadna normalna kobieta nie chce związać się z kimś, kto oczekuje w sumie jedynie codziennego seksu i jest zafiksowany na punkcie rozmiaru swojego przyrodzenia. Dlatego właśnie przyciągałeś do siebie takie, którym było w sumie wszystko jedno i nie widziały oporów przed żerowaniem na Tobie.
1. Jak najbardziej. Natomiast często specjaliści mają mnie za normalnego. Albo nie wiedzą co ze mną zrobić
2. Co innego gdyby kwestia mojego rozmiaru była wyimaginowana a nie rzeczywisty problem.

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
ale żadna nie wybierała sobie partnera życiowego po rozmiarze członka.
Znam taką co właśnie w ten sposób wybierała. Byle by dało się go znieść ale 20 cm minimum musi być. W dodatku totalnie okrągła dziewczyna niska, nieatrakcyjna itd.


Cytat:
Napisane przez sygnalista Pokaż wiadomość
Zupełnie natomiast nie rozumiem wstawiania przez Autora linków do jakichś nakładek, można się porzygać, wierzę że ten wpis nie jest to jakaś makabryczna kryptoreklama tych rzeczy.
Ale że jakich nakładek? Ja nic nie dodaję.

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
A może po prostu byli dojrzałymi ludźmi, którzy stwierdzili, że jak kobieta zostawi ich ze względu na rozmiar przyrodzenia, to najpierw zapłaczą się ze śmiechu, a potem osobiście wskażą jej drzwi?
Akurat dobrze wiemy że rozmiar ma znaczenie.

Cytat:
Napisane przez _Julita89 Pokaż wiadomość
(choć większość moze uciec, gdy od razu wyjezdzasz ze chodzi tylko o seks, poczytaj sobie choćby tu inne wątki, dla wielu nie ma miejsca na seks bez związku , miłości).

O to, co chcę zapytać, to co Ty masz do zaoferowania drugiemu człowiekowi, czy na przyjaciela, czy kochanka? Tylko nie rozśmieszaj mnie 10 kartonami zabawek erotycznych, czy mozliwością zakupu telefonu komórkowego by później stalkować laskę.
[B]Bo z tego co widzę to niewiele - odludek bez przyjaciół, dobrej pracy, w spodniach marnie i ze sprawnością w łózku tez, z nieciekawym charakterem. co masz w sobie, co sprawiłoby ze ktoś by chciał z tobą przebywać.
Mówimy o portalach erotycznych również gdzie chodzi tylko o sex. I nie chodzi mi TYLKO o sex.

No właśnie raczej nie mam nic do zaoferowania. Sama przyznajesz że wszystko marne i problem penisa realny.
I od wielu lat myślę tylko o palnięciu sobie w łeb.

Edytowane przez szukamkobietyzloczkami
Czas edycji: 2019-02-05 o 17:07
szukamkobietyzloczkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując