Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualny Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za darmo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-12, 09:11   #90
joasiakotek41
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2019
 
Avatar joasiakotek41
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 17
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Chciałabym dorzucić coś jeszcze i mam nadzieję, że tym wpisem nie strzelę sobie w kolano. Uważam jednak, że dyskusja jest potrzebna.


Zaznaczam też, że nie chodzi mi o mnie, bo czasem jednak do testów się dostaję. Jest natomiast sporo dziewczyn aktywnych na KWC- czasem są w pierwszej 30, czasem w 50, ale są tu widoczne, które w zasadzie w ogóle nie testują. Dwa dni temu założyłam sobie konto na Instagramie- i przyznaję się bez bicia, że ma to związek z tytułem recenzentki miesiąca, bo chcę również i tam opisywać kosmetyki . Nie zamierzam jednak zrezygnować z zamieszczania recenzji na KWC.Wcześniej jednak potrafiłam przez wiele lat żyć bez Insta - zapewne jak sporo innych dziewczyn piszących tutaj. Prześledziłam konta wielu dziewczyn i wydaje się mi, że te, które są aktywne na Instagramie, które mają dużo zdjęć, polubień i dużo obserwatorów, dostają się częściej do testów niż inne osoby. Może się mylę, ale takie odnoszę wrażenie. W odpowiedzi na pytania odnośnie Klubu Recenzentki jest napisane, że duże znaczenie ma aktywność na KWC. A przecież KWC jest tutaj a nie na Instagramie. KWC to przede wszystkim słowo pisane, czyli recenzje. Zaznaczam, że absolutnie nic nie mam przeciwko dziewczynom bardzo aktywnym na Insta, ale aktywność na KWC to w mojej ocenie pisanie merytorycznych recenzji tutaj, dodawanie tutaj produktów do bazy, chwalenie tutaj recenzji innych dziewczyn, a nie umieszczanie pięknych fotek na Instagramie. Zaznaczam, że nie chodzi mi o mnie, bo czasem dostaję się do testów. Jest jednak dużo dziewczyn aktywnych tutaj, których w akcjach testerskich praktycznie nie ma. Czy znaczenie ma w takim razie ich ewentualny brak aktywności na Instagramie? Przecież KWC to właśnie słowo pisane, czyli merytoryczne recenzje, a nie piękne zdjęcia na portalach społecznościowych. A Wy dziewczyny, co o tym myślicie?
__________________
Uwielbiam koty i buty na obcasie
joasiakotek41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując