Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-15, 13:23   #1906
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)

Cytat:
Napisane przez wikusieq Pokaż wiadomość
Lekarz powiedział, że może się tak zdarzać i każdy organizm jest inny. Nie uspokoił mnie tym. Kazał zrobić test ciążowy dla pewności.

Mam jeszcze jedno pytanie, ponieważ moje krwawienie ciągle nie ustępuje czy moge skrócić bezpiecznie moje opakowanie tabletek o cały trzeci tydzień np od 15 tabletki aby szybciej zrobić odstawienie i rozpocząć kolejne opakowanie? Może wtedy przestanę krwawić jak zrobię tą przerwę. W ulotce jest napisane, iż jak się pominie tabletkę w 3 tygodniu tabletki od 14-24 to można od razu przejść do cztero dniowej przerwy i po tym zacząć kolejne opakowanie i będzie się wtedy zabezpieczonym. Czy któraś z Pań coś takiego praktykowala? Czy któraś z Was skracała opakowanie i nic złego się nie stało? Zależy mi tylko na tym żebym w końcu przestała krwawić bo doprowadza mnie to do szału

Proszę o pomoc i radę.
Będziesz już wtedy brała 5 tygodni bez przerwy. Możesz śmiało skończyć po 2 tygodniu 2. opakowania.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując