Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-15, 22:21   #4306
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

[/COLOR]


No ja właśnie starałam zrobić sobie dobrze i w miarę różnorodnie.
I tak sobie dobrałam kosmetyki, aby mieć szansę je zużyć, aby pasowały do siebie, nie konkurowały ze sobą, a przede wszystkim aby się nie męczyć. Uwzględniłam też modny obecenie kolor koralowy. Szalonaaa.
Mimo wszystko koń jaki jest, każdy widzi, i to zużywanie/używanie idzie mi jak krew z nosa.
Ja próbowałam postawić poprzeczkę wyżej i pozbyć się tego co już leży na końcu szuflady ale te kosmetyki z jakiegoś powodu się jednak tam dostały ... A jeszcze serio używa się czegoś nawet codziennie a coś się nie kończy.
Bardzo fajne zestawienie przed i po też muszę o czymś takim pomyśleć [emoji14]


Inna sprawa ratujcie mnie mam straszną ochotę na dwa nowe pudry z too faced sypki z serii brzoskwiniowej i Laurę mercier z promocji w daglasie żeby zobrazować jak bardzo nie powinnam nawet patrzeć na pudry wklejam zdjęcie mojej kolekcji

IMG_20190212_190733.jpeg

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując