Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zachęcam do plotek w długie jesienne wieczory :) - cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-16, 11:02   #1857
_GlamourGirl_
Zakorzenienie
 
Avatar _GlamourGirl_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4 738
Dot.: Zachęcam do plotek w długie jesienne wieczory :) - cz. 2

Jak Cie boli a masz długo czekać to ja bym poszła prywatnie.
Ja już sama nie pamietam kiedy byłam u jakiegoś lekarza na NFZ . Jedynie do ortopeda chodzę z funduszu ale tez nie wiem ile to będzie trwało bo lekarz już mi kiedyś mówi ze ma takie nerwy na nasza przychodnie ze chyba nia rzuci. A i tak operacje mi robił prywatnie , wiec się nastawiam ze pewnie już jak skończę leczenie będę chodziła do niego na wizyty kontrolne prywatnie.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez IrelandBreakfast Pokaż wiadomość
Flower, kolano raczej bez zmian. Chodzę, ale kuleję. Nie muszę się jakoś bardziej starać, żeby je poczuć. Staram się ją sama rehabilitować (tylko prostuję i zginam), więc tu minimalny postęp jest. Ale po schodach iść to piekło.

Nie wiem dziewczyny co robić. Bo rezonans mam na maj. Ale kurczę, jeżeli nadal będzie mi tam w kolanie wypadać, boleć itp to chyba lepiej to badanie zrobić prywatnie? Taka jesten rozdwojona, bo ojciec na mnie krzyczy, że teraz mam bic nie robić, bo może być tak, że kasę wydam, a wszystko na miejsce wróci. A Tż mnie z kolei ciśnie i kilka osób wtajemniczonych w sprawę. Z jednej strony to faktycznie - może być tak, że się poprawi, ale z drugiej nie musi. Żebym sobie gorzej kolana nie załatwiła... Nie wiem co robić


Może warto się wybrać do jakiegoś fizjoterapeuty ? Ja ostatnio skoczyłam rehabilitacje w innym ośrodku niż dotychczas i znowu inne podejście do mojego przypadku. Choćby Ci tylko pokazali jakie ćwiczenia masz robić a potem sama w domu.
Mi np mega pomaga joga i ogólne takie ćwiczenia rozciągające , warto spróbować i regularnie ćwiczyć.
__________________
19.06.2009
13.07.2013
szczęśliwa narzeczona

2.04.2018





_GlamourGirl_ jest offline Zgłoś do moderatora