Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-25, 21:01   #2868
ShiMolly
Raczkowanie
 
Avatar ShiMolly
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 312
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Rozumiem. U mnie to się od dobrych kilku miesięcy ciągnie, przed zeszłorocznymi wakacjami jakoś. Właśnie końce mi się tak łuszczą, rozdwajają aż do 1/3 długości...
To, ze są krótkie mi nie przeszkadza, wygodniej mi tak, ale mimo wszystko wolałabym, by to był mój wybór a nie konieczność

Tak, masz rację. Często słyszę, że wyglądam młodo, ale wątpliwości co do pełnoletności jak się ma ponad 40 na karku- to robi wrażenie.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja ostatnio własnie też mam mega problemy... Tak się łuszczą, że nie wiem juz co robić. Malowanie w sumie nie ma sensu, bo odpada z kawałkiem płytki po 2-3 dniach.
Poszła w ruch nowa odżywka. Obaczym.

A... i pójście na ściankę bez odzywki choćby to bardzo zły pomysł.
Chociaż chłopak na recepcji zrobił mi dzień. Byłam z Młodą, a on do nas z tekstem: Jak któraś jest pełnoletnia to proszę tu podpisać
Mialam kiedys kolezanke, ktora pytana o wiek zawsze dodawala sobie 10 lat. Mowila ze dobrze jej robi jak sie wszyscy zachwycaja jej mlodym wygladem .
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam mani
Nie wiem... Kolory niby w porzadku i wszystko sie zgadza, ale dla mnie nie , nie wiem czemu .
Cytat:
Napisane przez Ari0710 Pokaż wiadomość
Fajnie wyszły ^^


Trochę zaległości ode mnie
Jak zwykle takie super staranne. Moje jakos ta nie wygladaja, zeby nie wiem co. Nawet jak kiedys robilam w salonie mani, to tak nie wygladalo. Mam chyba jakies takie nieporzadne paznokcie.
Ostatnio nie mam jakos nastroju do mani, tak tylko ciapam. I uzywam naklejek. Totalne lenistwo....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wshl02.jpg (181,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wshr01.jpg (108,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wtl01.jpg (149,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wtl02.jpg (150,9 KB, 33 załadowań)
__________________
"When any government, or any church for that matter, undertakes to say to it’s subjects, This you may not read, this you must not see, this you are forbidden to know, the end result is tyranny and oppression, no matter how holy the motives."
― Robert A. Heinlein.
ShiMolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując