Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wierzycie w znaczenie imion?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-02, 20:29   #6
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Wierzycie w znaczenie imion?

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Bo cechy w księdze imion, podobnie jak w horoskopach, są napisane tak, żeby pasowały do każdego?

Na przykład: imię Agata pochodzi od greckiego słowa agathe, które oznacza tyle co dobry i szlachetny. Czy ktokolwiek na tym świecie (przynajmniej niechorujący na depresję) powie o sobie, że nie jest dobry? Raczej nie.

No O.K. ale...

...Agata też jest wg Księgi Imion obdarzona:
"(...) Agata obdarzona jest wspaniałym poczuciem humoru, nie znosi stagnacji – musi być w ciągłym ruchu i realizować zwariowane pomysły. Nie znosi tylko monotonii, ograniczeń i stałych godzin pracy. Jest bardzo kreatywna i twórcza. Lubi dbać o swój wygląd. Przede wszystkim jednak musi zdobywać. W związku pragnie pełnego oddania i sama poświęca się całkowicie. Zrobi wszystko, by zdobyć pewność, że jest pierwsza i jedyna. Jej partner powinien być przygotowany na zwariowane i nieprzewidywalne życie." itd.

Nie do każdego by pasowały te cechy lub inne mi przypisane. A do mnie pasują jak ulał.


Nie twierdzę, że do innych ludzi z innymi imionami nie pasują ale jednak jak czytam niektore opisy innych imion to żadne imię chyba tak całosciowo nie pasuje do mnie jak moje.



Ten wątek jest załóżony trochę z mrugnieciem oka dziewczyny
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując