Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy żeby znaleźć miłość powinnam obniżyć wymagania?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-06, 13:14   #12
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy żeby znaleźć miłość powinnam obniżyć wymagania?

Teksty bucowate, ale ja też nie chciałabym się wiązać z kimś kto chce intercyzy. Każdy ma swoje preferencje, i to nie jest tak że "faceci coś tam", tylko każdy facet ma swoje indywidualne preferencje i wymagania. Nigdy nie zauważyłam, żeby facetom przeszkadzał nadmiar zarabianych pieniędzy przez kobietę, wręcz przeciwnie. Cała reszta to już kwestia pasowania do siebie lub nie. Jak ktoś ci mówi, że masz w głowie poprzestawiane bo uważasz tak czy inaczej, to mało tego że jest to obrzydliwy seksizm, ale również chamstwo i świadczy o kompleksach tej osoby. Nie widzisz tego? Popieram przedmówczynię, ty już masz wymagania na podłodze, nie wiem czy da się niżej skoro analizujesz słowa jakiegoś idioty pod kątem związku z nim.

I jasne, że nie każdemu podpasuje egoizm, intercyza, epatowanie swoją karierą (ja bym takiego faceta nie zaakceptowała, są to według mnie najgorsze cechy u mężczyzny), chcę być dla kogoś księżniczką i nie wyobrażam sobie, żeby dzielić finanse w taki bliskim związku. Mam też alergię na ludzi, którzy opowiadają jakiej to kariery nie mają i jacy to nie są ogarnięci.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując