Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy żeby znaleźć miłość powinnam obniżyć wymagania?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-06, 13:47   #13
matyldaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 23
Dot.: Czy żeby znaleźć miłość powinnam obniżyć wymagania?

Cytat:
Napisane przez _Max_ Pokaż wiadomość
Napisałaś, że jesteś egoistką jeśli chodzi o czas i pieniądze. Później dodałaś, że nie chcesz faceta, który spróbuje tobą kierować.
Piszesz, że to nie jest tak, że twoje zdanie jest najważniejsze, a za chwilę dodajesz, że jeśli mężczyzna ma inne, to nie jest dla ciebie (wolisz to zakończyć).
Nie pisałem nic o twoich uczuciach.

Nadal mi nie odpowiedziałaś co dostanie twój przyszły partner.
Proszę, czytaj ze zrozumieniem. Jeśli zgodziłabym się na dziecko bo mężczyzna tego chciał, to nie byłabym szczęśliwa, bo zrobiłabym to wbrew sobie. Jeżeli bym się nie zgodziła, to on nie byłby szczęśliwy. Sprawy ślubu i dzieci nie są tak latwym kompromisem jak sprawy dotyczace koloru mebli. I tak, lepiej to zakończyć, ale jak widzę to nie jedyny wątek, w którym się czepiasz byleby się czepić
Co mężczyzna by dostał ode mnie? Osobie, którą kocham jestem w stanie poswiecic mnostwo swojego czasu, bardzo angazuje sie w zwiazki, chcialabym stworzyc wiez emocjonalna, dawac wsparcie, pokazywac, ze ktos jest dla mnie wazny. Ale w porządku, i tak wiem, że moja odpowiedź zostanie przez Ciebie wyśmiana 'bo tak'. I podaj mi proszę rozwiązanie problemu, gdy jedna strona chce ślubu a druga nie. Czy jak kobieta nie chce ustąpić to jest źle, a gdy facet nie chce ustąpić, to jest dobrze? Na to wychodzi. A mówiąc o egoizmie w kwestii wolnego czasu miałam na myśli posiadanie dzieci, że trudno mi sobie wyobrazić brak wolnego czasu bo dziecko to opieka 24/7.

Edytowane przez matyldaz
Czas edycji: 2019-04-06 o 13:53
matyldaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując