Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-20, 15:02   #1218
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez agnes7 Pokaż wiadomość
Witam. Proszę o analizę Szamponu do włosów brązowych orzechowych i kasztanowych. MARIBEL PERFECT. Marion.

Skład:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamodopropyl Betaine, Cocamide DEA, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Cofea robusta Extract, Propylene Glycol (and) Polysorbate 20 (And) Panthenol (And) Linoleic Acid (And) Arachidonic Acid (And) Tocopheryl Acetate (And) Retinyl Palmitate (And) Bioflavonoids (And) Biotyn (AND) Pyridoxine Hcl, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Keratin, Parfum Polyquaternium-10, Polyquaternium-59 (And) Butylene Glycol, tetrasodium Edta, +/- [Basic red 51, 3-nitro-PHydroxyethylaminophenol, Hc blue no.2, C.I.10385, Disperse Violet1, Hc Red no.3, Hc Yellow no.2, c.I.60730], citric acid, Benzyl Alcohol , Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone.

Dziękuję i Pozdrawiam.
Pogrubiłam to, co w szamponie wydaje mi się wartościowe. To kompleks witaminowo-proteinowy - ujmując w skrócie.
Do tego w składzie występują zmiękczacze i antystatyki, a na początku składu - rzecz jasna - substancje myjące.
Wg mnie, całkiem niezła i wartościowa mieszanka.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora