Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maturzyści 2009... :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-20, 14:27   #5007
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Maturzyści 2009... :)

dzień dobry jak zwykle kilka stron od wczoraj do przeczytania
najlepsze, tak czytam sobie czytam.. klikam na następną stronę a tu: "W tej chwili trwa aktualizacja oprogramowania portalu do najnowszej wersji.
Portal będzie w pełni funkcjonował za ok. 5 minut.
Polecamy zaparzenie herbatki i zapraszamy ponownie!" hahah
Cytat:
Napisane przez sonnerin Pokaż wiadomość
Mi się też już chce do szkoły. CHociaż jak sobie pomyślę, że to błogie lenistwo pójdzie w kąt, to trochę mi szkoda.
chyba sobie żartujesz ja już powoli zaczynam się stresować.. myśleć o tej maturze cały czas

Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
Co do wychowawcy to ile ja bym dała żeby nam zmienili...

A co do szkoły to absolutnie byłabym za tym żeby wakacje trwały jeszcze nie dwa tygodnie a dwa miesiące minimum!
moja wychowawczyni nic nie umie załatwić i w ogóle twardo trzyma się wszystkich regulaminów co czasami jest denerwujące bo z igły robi widły
o tak

Cytat:
Napisane przez wszełka Pokaż wiadomość
Biorę się za sprzątanie, a później jadę z tatą do dziadka, żeby zrobić ognicho (z moich starych zeszytów, jego starych dokumentów) coś czuje, że trochę mi to czasu zajmie bo pewnie będę czytać te głupoty w moich zeszytach
ja nie wyrzucam ani nie palę zeszytów bo ciągle coś mi się przydaje z nich

Cytat:
Napisane przez afri Pokaż wiadomość
hhh ide kupic prezent dla coreczki mojego kuzyna, a potem.. po zeszyty... brrr....
zeszyty? co Ty gadasz ja większość mam zaczętych z zeszłego roku więc teraz będę bazgrać w nich dalej a nie tak jak zawsze pod koniec roku zaczełam pisać w 96k 10 stron a w następnym roku szkolnym kupowałam nowy co za nieoszczędność w ogóle często robię tak że np. we wtorek 2 września mamy np. historię to ja po zeszyt dopiero po szkole

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Aaa! A jak u was wyglądać będzie siatka godzin? U mnie była ułożona tak, że większość przedmiotów mi odpadło.. Także zero geografii, chemii, PO, WOKu, biologii.. Ale za to np. WOS i aż dwie godziny historii
edit: a ja musze kupić aż trzy książki :| historię, do rosyjskiego i do WOSu, bo w zeszłym roku nie kupilam;p
U mnie odpadają: biologia , chemia, PO, przedsiębiorczość, WOK.
szkoda że zostaje fizyka i pewnie będzie 10000 matematyk w końcu taki profil wybrałam wrrrrr..

Cytat:
Napisane przez sonnerin Pokaż wiadomość
Boże, Boże.
Zdałam, zdałam, zdałam!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAA!
skubana no GRATULUJĘ!!

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Trochę mnie nie było..
Najpierw z powodu burzy nie miałam internetu przez dwa dni (akurat na weekend trafiło), a potem dwa dni byłam na działce. No ale już jestem
Widzę że wątek zbliża się ku końcowi, tzn jego pierwsza część więc wkleję listę na tyle ile mam. Jak komuś się coś nie podoba albo popełniłam jakiś błąd to piszcie śmiało.

Zastanawiam się czy nie usunąć imion, bo i tak wszystkich nie ma. No nic zabieram się za nadrabianie..
to mnie też dopisz.. chociaż wstyd bo Wy wszystkie na rozszerzonym zdajecie..
Renia90-Renia-j.polski(PP), j.angielski(PP), biologia(PP)
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora