Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-09, 09:43   #3497
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

My przez te zęby mamy od prawie dwóch tygodni regularnie pobudki na karmienie co 2h a potem koło 4.30 już po spaniu w ogóle. Jestem padnieta. Za to dzisiejsza noc inna, dałam jej o 17 paracetamol bo już tego wycia nie mogłam znieść i jaką zasnęła o 18 to obudziła się o 1.50 zjadła i wyla znów do 3.20, w końcu dałam jej znów paracetamol i przespala do 8. Jak się nie wyrzna szybko te jedynki to będę jak zombie na prawdę. Jeszcze jej profilaktycznie jutro mocz zrobię żeby mieć pewność że to nie żadna infekcja, ale objawy ma książkowe jak przy ząbkach więc to chyba jednak to....
odnośnie rozszerzania to ja mam dylematy bo ja chciałam te 6mcy tylko kp tak jak zalecenia pediatryczne i gasteologiczne mówią, natomiast moja koleżanka która teraz jest nowa pediatra Nelci jednak próbuje mnie przekonać żebym zaczęła po 4mz jeśli tylko mała zaakceptuje bo im wcześniej zaczniemy tym bedzie latwiej dalej zajdziemy przed moim powrotem do pracy w grudniu. No ma to sens. W sumie mam już nawet plan na początek: ziemniak- brokul-dynia-marchewka. Ale jakoś nie mogę się przekonać na razie do tak wczesnego rozszerzania. Poki co 16.04 idziemy na meningo b a 24.04 na drugie pneumokoki i meningo c, więc będę z nią jeszcze rozmawiać [emoji846]
Marijka odnośnie tych gazów w brzuszku to mamy to samo. Ja mała staram się odbijać w nocy, ale jeśli mi się nie chce to potem najczęściej jest to samo, dziwnie oddycha, kręci się nerwowo dopóki jej ładnie powietrze nie wyjdzie i już spokój.
Co do drzemek to ja nie wiem kiedy mała ma drzemki [emoji85] tzn rano jak wstajemy koło 7 to idzie spac o 8.45-9.30 tak gdzieś na 45 minut ale potem o już nie umiem wyczuć w jakich porach, muszę to sobie chyba zapisywać zacząć żeby żeby wyczuć w końcu ten moment. Chociaż w ciągu dnia mamy zazwyczaj tyle do roboty że w sumie to się teraz zastanawiam czy ona wogoe śpi w dzień poza spacerem? [emoji848]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora