Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-09, 10:21   #3507
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, jak tam dziewczyny u Was? U nas dziś noc fajna bo tylko pobudka o 3 i kolejna już o 7. Mogę powiedzieć że jestem super wyspana. Mała zawzięcie gryzie grzybka i marudka od rana. Jestem ciekawa czy skok czy zęby ale nic nie widze. Starsza też siedzi chora w domu, dzisiaj musimy jechać do lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas noc przespana do 08:00, Wikuś zjadł w 15 minut i śpi dalej [emoji6] a matka ogarnia wizaż 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
U nas dziś nie było tak dobrze że spaniem. Wczoraj jak mąż spał z małym to się obudził o 3 potem o 6 i spali do 10. A dziś jak ja spałam z małym to było dużo gorzej. Mały terrorysta. Najlepiej spać z sutkiem w paszczy.

Dziś mamy szczepienie ale nie wiem czy zaszczepimy bo coś starszy miał wczoraj gorączkę i nie wiadomo co to. Zwazymy młodego może tylko.

Ale bym pojechała na jakieś zakupy ubraniowe dla siebie. Dziś czekam na paczkę z h&m bo kupiłam ubrania dla dzieci.
Od piątku jest akcja Stylowe zakupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Ojej to ja już wkładek nie używam od ponad miesiąca, moje cycki produkują tylko tyle ile trzeba dla małej i ani kropli nie da się uronic z nich między karmieniami, a nawet jak długo nie karmione to dopóki ich odpowiednio nie zastymuluje to nic nie popłynie choćby był pełen. Chyba mam farta bo tych wkładek nie znosilam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja noszę cały czas, nie przeszkadzają mi. W dzień to nawet nie mam potrzeby tych wkładek, ale na noc to konieczność. Śpię na brzuchu, więc ucisk na cyce jest i stąd taki wypływ. Za to przestałam odciągac mleko bo nam się przerwy karmieniowe wydłużyły i mam więcej czasu na wyjścia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora