Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2019
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-14, 09:07   #679
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
Ja się żegnam, bo krwawienie jest intensywne i juz nie mam nadziei. Ale spokojnie, nie potrzebuje pocieszenia . 2 dni popłakałam ale już sobie razem z mężem wszystko poukładaliśmy i przynajmniej wiemy jaki jest plan dzialania. Nudnych ciąż wam życzę [emoji8]
Kurcze, bardzo mi przykro ale super macie podejście i mam nadzieje, ze szybko uda wam sie zajsc w zdrową ciążę [emoji813]️




Ja w ciazy nie piłam i nie będę tych piwek 0%, bo nie lubię piwa za to jak normalnie nie przepadam za colą, od 2 tyg ciągle bym pila. Ograniczam się jak mogę ,ale pije....
Kuzwa. Moja jedyna zachcianka zanim jeszcze dowiedzialam sie o ciąży ciągle chodzilam i podpijalam 🤤🤯


Ja jeszcze godzinkę jestem w pracy, dzis przyjechałam na 8mą.
Pracuję w salonie z kuchniami.
Później zrobię z mężem obiadek , pojedziemy na pewno na jakis fajny plac zabaw z Leo. Po poludniu zjemy pyszne ciacho , Wczoraj zrobiłam fale dunaju. [emoji5] [emoji5] [emoji5]

Z objawów ,cycki mi rozsadza. Normalnie mam F a teraz nosze stanik do karmienia jeszcze po Leo bo w nic innego sie nie mieszcza.
Będę musiała zamowic sobie jakies biustonosze (stacjonarnie nie ma szans takich znaleźć) [emoji14] chce spróbować panache. Mysle ze 2 na zmiane starcza na cala ciążę [emoji1]
I na pewno w pon jade kupic jakies dresy, legginsy i z jedne jeansy ciążowe bo nawet dresy mnie cisna taki brzuch z Leo mialam pod koniec 4mca.... [emoji31] [emoji12]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora