Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-14, 23:27   #193
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Super zdobycze. Czy to wkładki wielorazowe? Używałaś już?

Pixie moim zdaniem zależy od skóry. Ja jak pisałam wcześniej mam pod oczami cienką i dość suchą skórę, mocne cienie ale bez worków. No i u mnie jest za małe krycie. Natomiast wchłania się do matu i nie wchodzi w zmarszczki jeśli jest dobrze przypudrowany (aktualnie nie mam naturalnego pudru, bo pod oczy na razie odpowiedniego nie znalazłam). Nie mam większych zastrzeżeń co do niego ale szukam jednak czegoś o lepszym kryciu i niezbyt obciążajscego skórę (czyli ideału którego jeszcze nikt nie wymyślił :P) Jednak jeśli nie masz dużych cieni to spokojnie powinien wystarczyć.[COLOR="Silver"]
Tak, wkładki wielorazowe, ale jeszcze nie używałam, póki co próbuję się odnaleźć używając kubeczka menstruacyjnego. Te wkładki kupiłam na próbę.


Dzięki za opinie o Pixie. Ja mam spore, rodzinnie uwarunkowane cienie, ale nie mam wielkich wymagań - do tej pory wystarczał mi podkład, nie przypudrowuję go. Wystarczy mi jak produkt nie będzie wysuszał i nie będzie wchodził w zmarszczki.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora