Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-16, 16:18   #84
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Cytat:
Napisane przez paranormal_sun Pokaż wiadomość
Smieszne trochę, że wykłócacie się z linkin, że ona sobie coś uraja, bo wy tak nie macie. No ale otóż wiele ludzi tak ma i tak zakłada. Sami z siebie. I o ile sama zawsze jestem zwolenniczka, zeby nie liczyc na czyjes domysły tylko sprawy uzgadniać to mimo to istnieją pewne rytuały/zwyczaje, których nie trzeba potwierdzać. I pewne założenia w związkach są naturalne. Tak jak wchodząc w relację ja zakładam np. że jest ona na wyłączność w domyśle (o ile to wygląda jak normalna relacja, a nie FF/FWB), nie potwierdzam tego oficjalna rozmowa.
Niestety, ale przyzwyczaiłam się, że gdy na forum napiszę coś co nie wpadnie w nurt myślowy najczęściej udzielających się użytkowniczek, to próbują mnie zjeść.
Też mi się wydaje, że spotykanie się przez jakiś czas weekendami, bez umawiania w zasadzie, tworzy taki zwyczaj i z pewnością ja bym partnera uprzedziła jak najszybciej, że tym razem nie dam rady.
Tylko nie wiem, czemu ktoś próbuje na siłę mnie zjeść z tego powodu, że ja i mój związek inaczej funkcjonujemy. I z tego co widzę, to mój związek dziwny nie jest i w wielu ludzi bazuje na pewnych ,,niepisanych" regułach.
Ale naprawdę odechciewa mi się pisać, bo w wielu wątkach osoby przystępują do ataku, a moderacja i tak nie reaguje. Szczególnie, gdy w wątku o przemocy napisałam coś, co się nie spodobało. Moderacja też uznała, że nie ma nic złego w obrażaniu mnie i osobistych wycieczkach w moją stronę. Ale nikt mu tu nie każe być, więc z miłą chęcią rozważę czy ma to sens. Albo zacznę ignorować te zaczepki.
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując