Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-19, 08:02   #1636
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 147
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No ale Notre Dame nie należy do Kościoła, więc tu ciężko o porównanie z BG

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------


Żeby to chociaż jakaś wielka nowość była...
Ja wiem... ale spodziewałabym się, że tym biliardem sypnie KK.

Wszyscy dostojnicy Kościoła tak w mediach krzyczą, jaka strata dla katolicyzmu itd.

Ale oni pewnie ofiarują modlitwę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Notre Dame to nie tylko katedra katolicka, ale przede wszystkim cudowny zabytek, który ma 850 lat. Dziedzictwo Europy i wspaniale dzielo architektury. Myślę że o takie budynki powinno się dbać nie tylko dla siebie ale też dla przyszłych pokoleń. To nie jest jakiś zwykły kościółek. My przecież też w swojej historii odbudowywalismy czy remontowalismy wiele swoich zabytków. A Notre Dame po prostu szkoda by było nie wyremontować. Ludzie dają swoje pieniądze na co chcą. A argument ze tymi pieniędzmi można zrobić wiele dobrego to można powiedzieć o wielu rzeczach.

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Bo może nie chce na nowo rozdrapywac tych ran? Przecież to nie wyglądałoby ze sąd się spyta czy bil matkę on że nie, koniec tematu i wygrana sprawa

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Tak, napisałam, że ludzie dają, na co chcą i niby rozumiem.

Po prostu to tylko kupa kamieni. Bardzo ładna, ale wciąż.

Mnie to żenuje i na swoje odczucia nie mam wpływu.

Mnie to żenuje, że firmy się przescigają, żeby dać, bo PR. Gdyby dali na coś innego, to PR-u by nie było.

A ja dawania, żeby pokazać jak to daję, nie lubię. Ale wiadomo, nie moje pieniądze, nie moja sprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując