Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-25, 10:46   #3005
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

No sorry jak ktos jest nauczycielem, to chyba zycie sobie uklada do tych wolnych w wakacje i co teraz niby na prośbę albo lepiej nakaz rządu maja to zmienić.

Wiec ja nie biore pod uwage w ogole takich rzeczy, ze przedluza rok szkolny czy skróca wakacje, moze tam dla maturzystów, ale nie tak normalnie dla jakiś jeszcze pierwszo klasistów.

I tak samo nie siedzisz w mojej glowie, zeby mi wmawiac cos , jak widze zdania zakonczone roznymi emotkami czyli tam akurat złośc, ze wakacji nie bedzie, to chcialam pocieszyc kolezanke, ze nie ma co sie martwic, bo kto bedzie uczył te nasze dzieci i taka prawda.

Ja to bym byla happy jakby tak sie stalo, ale dzieci na pewno nie , a tym bardziej nauczyciele

To teraz moze niech panie nauczycielki sie wypowiedza czy by tak chcialy? Bo sobie wiadomo gdybam, ze nie, a tu moze jednak tak
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując