Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-26, 16:49   #510
Noirenne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 28
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A jak nie mam ajfona a koszulka jest czarna, to jest ok?

Bo te marki to raczej ze średniej półki cenowej i nie czuję się bogata używając ich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:40 ----------



Ufff, nie ja jedna.

Przyłączam się do pytania.

---------- Dopisano o 01:45 ---------- Poprzedni post napisano o 01:41 ----------

A to takie dziwne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jesteś facetem, że tak personalnie odebrałaś te uwagi, które przypisałam FACETOM, KTÓRZY MNIE NIE ZAINTERESUJĄ, choćby nie wiem jaką piękną twarz mieli?
Nie, nawet czarna koszulka na facecie nie wygląda ok, jeżeli jest za ciasna.

Na pytanie już odpowiadałam.


[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;86748402]

Lubicie wydziaranych facetów?[/QUOTE]

W realnym świecie nie przepadam, dziary akceptuję tylko na gwiazdach rocka, na scenie u kobiet ani w jedną, ani w drugą stronę.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
No właśnie chyba był podział, Żebrowski vs Bohun (swego czasu Żebrowski chyba dużo był na topie); i to chyba dowodzi że część Polek woli grzecznego rycerskiego chłopca a część badboya.
Dla mnie ok, uroda obu zresztą była w porządku (nie wiem jak wyglądają teraz).[COLOR=Silver]
Za grzecznego Skrzetuskiego wyszłabym za mąż, ale najpierw zabawiłabym się z Bohunem


Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Baaaardzo rzadko widuję tak zaniedbanych facetów, no chyba że mówimy np. o żulach spod budki z piwem, wtedy tak. Co do spotykania, to myslę, że rozwiązania są dwa:
1. Opisany przez Ciebie mężczyzna z nikim się nie spotyka, nie randkuje etc.
2. Ma żonę od 20 lat i już mają na siebie wywalone Słabo, bo słabo, ale bywają takie małżeństwa niestety.
Fakt jest taki, że Polacy bardzo słabo dbają o zęby!
Noirenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując