Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część ósma ❤
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-02, 09:54   #4274
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Samych wspaniałości dla dzisiejszych jubilatów [emoji4][emoji320].


Kocie, macie się z tymi chorobami..

Bona, zdrówka dla Zuzi. Ciężko z dziećmi coś zaplanować i to jest najgorsze.

My urodziny mieliśmy robić w niedzielę 26 maja, czyli wtedy kiedy Mati się urodził, ale w sobotę wieczorem jest huczna 30tka przyjaciela męża i nie wiem jakbym miała ogarnąć tę imprezę i przygotować Mateusza przyjęcie. Z drugiej strony urodziny będą tylko z najbliższą rodziną (czyli i tak 17 osób [emoji6]) i planowałam zrobić szwedzki stół z zimnymi przystawkami albo grilla na podwórku. Więc może bym to jakoś ogarnęła jeśli ktoś zająłby się dziećmi.

A w tę niedzielę mamy chrzciny u mojej siostry, ja jestem chrzestną i już mi się słabo robi, bo moja chrzesnica i Iga są w tym samym wieku, bardzo mobilne ale jeszcze nie samodzielne i ciężko będzie je ogarnąć w kościele, a potem na sali, zwłaszcza, że pogoda ma być kiepska. Z takich imprez z dziećmi człowiek wraca dużo bardziej zmęczony [emoji6].


A co do mowy to Mati mówi już wszystko, ale często jeszcze tak nie wyraźnie, niektóre słowa wymyśla, śmiesznie odmienia i od pewnego czasu nie mówi w niektórych słowach "w", np mówi "kałapa", "dła". Ale chyba ma jeszcze czas żeby to poprawić, sama nie wiem czy powinnam coś z tym robić czy czekać skoro jeszcze wiele dzieci w jego wieku nie ma nawet tak rozwiniętej mowy.


Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Pewnie że ma czas. Z całkiem wymyślonych słów to Zuzia mówi, mimomoś - dinozaur
Nie mo jok - nie wolno [emoji3]
Śmiesznie to wygląda jak lata za Natalką która jej coś zabierze i krzyczy: Kakalciu nie mo jok! I jeszcze grozi palcem.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora