Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe KABOS
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-07, 06:17   #177
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Cytat:
Napisane przez tofik1984 Pokaż wiadomość
Witajcie
Niestety mnie również dopadło uczulenie na Semilac i Neonail.
Kupiłam lakiery Kabos Gelike. Muszę przyznać że faktycznie są zupełnie inne niż Semilac. Zapach jest jak w tradycyjnym lakierze, są rzadkie i mają fatalny pędzelek. Co ciekawe to częściowo zasychają na paznokciu tak jak tradycyjny lakier, a więc trzeba malować dość szybko i najlepiej każdy paznokieć 2-4 ruchami bo później każde pociągnięcie robi smugi.
To marudziłam ale muszę powiedzieć że absolutnie nie uczulają i za to je kocham. Tak więc polecam każdej dziewczynie która ma uczulenie.



Dodam jeszcze że po jednokrotnym użyciu Gelike próbowałam zrobić mani Neonailem i Makear i to był koszmar - o 2 w nocy pilnikiem musiałam spiłować lakier bo z bólu aż płakałam, skórki mi puchły i robiły się pęcherzyki. Następnego dnia rano robiłam mani z Gelike i już było wszystko ok. Makear niby miał też nie uczulać.



Ja jako bazę daję 6w1 od Neonail i Top z Biedronki - u mnie te produkty super się trzymają z Kabosem i nie uczulają. Ostatnio nosiłam mani 3 tyg bo z powodu wyjazdu na majówkę nie mogłam zmienić.


Nie, nie, nie - nie robimy kanapek, tzn nie łącz Kabosa z żadną inną marką, bo uczulenie i tak wyskoczy, tylko później. Jak kabos to też top i bazę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując