Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogłybyście być z kimś takim?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-12, 16:16   #4
anna_nick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogłybyście być z kimś takim?

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;86805402]już takie teksty pokazują że nie jesteście dobrani. On lekceważy Twoją pracę. A czy mówi Ci o tym czym dokładnie się zajmuje? Na czym zarabia?

Stać go na wynajem mieszkania, ma drogi sprzęt i dobre alkohole - to nic nie znaczy. Równie dobrze może ciągnąć na chwilówkach i jest mitomanem.[/QUOTE]
Nie korzysta z chwilówek - to wiem na pewno. Są pewne rzeczy, które zdążyłam zweryfikować. Pieniądze z tych swoich aktywności ma. Długo już tak ciągnie, bo jeszcze w liceum zaczął. Niepokoi mnie jednak jego podejście do osób pracujących na etacie, pracujących na początku kariery za małe pieniądze i poświęcających duży wkład (finansowy, czasowy) w kreowanie własnej "marki". Dla niego to wszystko jest zabawne. Mnie nie boli to, że lekceważy moją pracę, bardziej podejście do każdej pracy, jako całokształt.
Inna sprawa, zastanawiam się, czy takie zarobkowanie internetowe ma przyszłość, bo to że wychodziło mu to przez ostatnie 10 lat, nie gwarantuje, że będzie przynosić zysk przez następne 10 lat. Oczywiście z każdą firmą może się coś stać, każdy może stracić pracę, w tym ja. Ale człowiek, który ma kwalifikacje zawsze się odnajdzie w innym miejscu, a ktoś, kto opiera swoje zarobkowanie tylko na aktywnościach w internecie może stracić jedyne źródło utrzymania.




Jakie mam plany - jeszcze nie wiem.
anna_nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując