Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 13
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-13, 14:01   #1546
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 13

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Pierwsza noc w domu za nami [emoji7] ale się wyspałam wieczorem było dużo jeszcze zamieszania organizacyjnego i słabo mi było, ale dziś już dobrze. Była u nas położna srodowiskowa i Olek już przekroczył wagę urodzenia o 20g, także póki co KP idzie nam dobrze. Wizyta bardzo fajna, była u nas ok. 1.5h mimo że w sumie mało pytan mieliśmy, ale mnie zbadala i Olka dokładnie pobadala i poogladala, narazie w sumie nie możemy na nic narzekać. Jedynie ja się muszę jedzeniowo ogarnąć, przy porodzie straciłam dużo krwi i mam dosc kiepskie wyniki. W sensie nie ma dramatów, ale gorzej niż przeciętnie biorąc chyba, ale to już pikuś, wyspałam się u siebie i już jest dużo lepsze samopoczucie wcześniej w życiu nie powiedziabym że śpiac tak mało i z przerwami będę mówić, że się wyspałam [emoji23]

Przyznam się, że tylko pobieżnie nadrobilam.

Paulina trzymam cały czas mocno kciuki [emoji110] [emoji8]
Polashi również kciuki za poród! [emoji110]
Kamila teraz twoja kolej [emoji7]

Tulę wszystkie bladziochy [emoji8] mam nadzieję, że zaraz ruszy tutaj nowa fala pozytywnych testów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma jak w domu.

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
No właśnie jestem ciekawa czy posłucha i wyjdzie wtedy kiedy powinna [emoji28]

Zobaczymy w sobotę czy coś się zmieniło, czy jakieś rozwarcie pojawiło czy cos... W razie czego będę starać się leżeć najwięcej jak będę mogła do tego czerwca a jak będzie ok to w sobotę zaliczę jeszcze całodzienna wycieczkę do zoo [emoji28]

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Oby poczekała na tatę. [emoji110]
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora