Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-17, 10:29   #1365
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 389
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Rainberry Pokaż wiadomość
Hej! Jestem zupełnie nowa jeśli chodzi o hybrydy, robiłam je dopiero kilka razy. Ostatnio kupiłam nowy lakier i miałam ogromny problem z manicurem. Nałożyłam trzy warstwy koloru, ale kiedy nakładałam kadą kolejną, okazywało się że poprzednia nie była wystarczająco utwardzona :/ W efekcie lakier się marszczył, ścierał i prześwitywał. A kiedy utwardziłam top, przy przecieraniu cleanerem miejscami zeszły np dwie warsty z topem, a gdzie indziej cały fragment razem z bazą! Używam lampy Semilac 24W, bazy Semilac Base, topu Semilac Top i lakieru Neonail Cashmere Rose, który ma być utwardzany 40s. Moja lampa ma ustawienia 30 i 60, więc każdą warstwę trzymałam 60s. Proszę, niech ktoś mi powie co robię nie tak?
Witaj Zawsze możesz utwardzać dłużej: 60 s i potem jeszcze 30, albo 60 i spróbować wtedy. Możesz też nakładać bardzo cienkie warstwy lakieru - więcej warstw, ale cieniutkie. Moja lampa ma 36 w i każdą warstwę utwardzam minimum 60 s.
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując