Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwcówki 2019 cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-17, 11:24   #4291
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość


jak u Ciebie?



Fajowo



No koniec wczasów



Haha dobre
Koniec koniec dziś racuchów nie robię, ale jutro już na pewno bo przez was za mną chodzą!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Tak podejrzewałam że jak się podzielimy na dwie grupy, to nam to klęśnie...





Ja się budziłam w nocy przy każdym piśnięciu bólu, coś zaczynam się mocno bać tego porodu



Dobrze że jutro TŻ wraca, to się uspokoję przynajmniej, nie chcę być sama gdyby się coś zaczęło dziać.


No i zdecydowanie mniej się Synu rusza. Rusza się, ale mniej niż zdążył mnie przyzwyczaić, zbiegło się to z opadnięciem brzucha i zastanawiam się czy faktycznie tak mu ciasno że przestał wierzgać, czy co...





Dobrze że usłyszał o tym wcześniej niż w dniu kiedy byś szła do szpitala
Masz chwilę go przygotować na tę rozłąkę





Rewelacja!
A może po prostu maluch ma dziś dzień leniuszka? mój czasem też tak ma, a następnego dnia wszystko wraca do normy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Na 10 ktg a na 10.30 wizyta [emoji6] już się w sumie doczekać nie mogę [emoji16] ostatnio nie miałam usg ale jutro ma być więc już przebieram nogami [emoji16]

Ciekawe czy to już bedzie ostatnia wizyta [emoji848]doktorek ostatnio twierdził że mogę nie do trwać do tej jutrzejszej a jednak sie pomylił [emoji16]

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Daj potem znać!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora