Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwcówki 2019 cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-17, 21:27   #4320
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
To super! Ja po wyjściu za szpitala miałam -7kg. Po tygodniu swoją wagę, ale obwody..... to schodziły bardzo długo.



Wszystkiego najlepszego!



Jestem jestem zaraz napisze



Ślicznie!

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

U mnie wszystko ok.

Zero skurczy. Wszystko zamknięte. Blizna trochę cienka, ale.ok
Do kosztu wizyty doszedł koszt ktg. Mam chodzić co tydz
Tragedia.

Młody i wody ok. Waży 2596g.

Pojawiła się opcja cc 01.06 Nie wiem czy nie za wcześnie
Koleżanka zna lekarza z tego nowego szpitala. Dzwoniła do niego.
Umówiłam się do niego na wizytę żeby skonsultować tą datę. Bo on już mi kazał być 01 na czczo w szpitalu. Trochę mnie to przeraza tak z marszu.
Jest też problem z Pestka. Mama ma urlop dopiero od 03.06, a to cały weekend byłabym w szpitalu. żłobek w pn. Tz chciałby być w szpitalu jak się będzie syn rodził. Także nie wiem jak to rozwiązać. Moja SIS nigdy z nią nie została sama nawet na 1h. Nie lubi dzieci. Nie potrafiłaby się nią zająć. Także trochę impas.



To jest właśnie to- co z tego że waga wróci, jak zamiast fajnego ciałka jest flak?

Nastawiam się na kolejny rok ciężkiej pracy fizycznej, choć tym razem nie żeby się zrehabilitować i zbudować mięśnie, tylko teraz po to, żeby je odzyskać...




Ja zgodnie z zaleceniem lekarza prowadzącego pojechałam do szpitala na ktg, które wyszło ładnie (Synu zasnął pod koniec i mnie położna trącała tymi elektrodami i majtała brzuchem żeby się obudził ), usg i badanie mi od razu zrobili.


Synu zdrowy, tętno ok, przepływy i łożysko w normie, szyjka się skraca i rozwiera- ma obecnie ok. 1,5 cm i rozwarcie na palec.
Mam skurcze (ale niewyczuwalne- w sensie jak przyłożę rękę to czuję, jak serce się czuje, ale nie że czuję bo boli czy cokolwiek), ale to przepowiadacze plus reakcja na wciskanie się głowy Dziedzica.


Dziedzic swoją drogą ma szacowaną wagę 3200g, czyli przez tydzień książkowo przybrał 150g


Mogę rodzić na dniach, ale czerwca pani doktor nie wyklucza
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora