Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-21, 11:12   #1109
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.2

Cytat:
Napisane przez siacha_ck Pokaż wiadomość
Żadnych kremów ani oliwek nie stosowałam.
Do pępka waciki i ew octanisept. Nakładki kupiłam dopiero jak się okazały potrzebne tak samo jak krem na odparzenia.

Mogę prosić o dopisanie na pierwszą stronę?


Witaj [emoji846]


Tata mi kupił truskawki, chyba za to że musiałam się wysiedzieć znowu w urzędzie po nowy dowód rejestracyjny. Już połowy nie ma a muszę dzieciom zostawić [emoji16]

Kciuki za wizyty [emoji846]

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Pewnie [emoji4] Co wpisać?
Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
Linomag jest fajny tez na sutki, ale hitem na piersi okazala sie kapusta, jak nagle mialam nawal i nic nie dawalo rady Rozki dwa, tez zbedne, jako kocyk na podloge, albo do przykrycia. Octenisept na pempek i dla mnie razem z tantum rosa na poczatek, rana pieknie sie goila. Nakladka silikonowa tylko z mandeli, avent beznadziejny, dostalam od kolezanki, ktora nie uzywala, ja kupilam jeszcze rozmiar mniejszy, bo myslalam, ze moze za duzy i malemu ciezko, rowny niewypaø. Nakladka przydala sie juz w szpitalu, do drugiego karmienia, bo maly gryzl i sutki krwawily, bardzo bolaly. Gdyby nie one, pewnie bym sie poddala. Poza tym, byl przyzwyczajony do jedzenia z silikonu, wiec karmienie moim mlekiem w przedszkolu tez sie udalo. Problem byl jedynie oduczyc go pozniej korzystania z samego sutka, jak juz sie nauczylam i wszystko sie zagoilo, ale po kilku razach upartego nienakladania, jakos zalapal.
Widzę że są rzeczy hity które każdemu spasują, a niektóre to indywidualna sprawa mamy i malucha [emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora