Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmniejszenie piersi cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-24, 08:35   #4174
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Kasia27lub28 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny dawno mnie tu nie było 🤦[emoji879]♀️ Ale już mam cudownego synka obok siebie, myślałam że piersi po porodzie cudownie zmaleją [emoji3] ale nie ma co się łudzić, napiszcie proszę jak wyglądają teraz terminy w Katowicach?



@Dalianna czy jesteś już umówiona ??



Pozdrawiam [emoji846]
Hey Kasia no to gratulacje [emoji323] fajnie że malutki już na świecie [emoji5] I niestety tak jak Ty znam ten ból bo u mnie po porodzie i karmieniu przez 11 miesięcy też w cudowny sposób nie zmalał, teraz 2 rozmiary albo i 3 większy 🤦☠♀️
Ja byłam na konsultacji w zeszłym tyg i terminy są na początek 2021. Nie wiem jak u Ciebie z karmieniem ale ja slyszalam że bezpiecznie jest min pół roku a nawet rok po zakończeniu karmienia się wybierać na zabieg. Ja byłam jeszcze w Krk na konsultacji i żeby wpisać się do kolejki i lekarz powiedział że do końca bieżącego roku powinno się udać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez aganieszka179 Pokaż wiadomość
Mój kręgosłup to długa historia, pośrednio też związana ze zbyt dużem biustem. Musiałabym tu nowy wątek założyć. Teraz jest w miarę ok. Odpowiednie ćwiczenia i często odwiedzam gabinet fizjoterapety i osteopaty. Jeżeli boli Cię kręgosłup to polecam znjdź dobry gabinet fizjoterapeuty( oczywiście prywatnie bo na NFZ to skończysz jak ja), tam stosują terapie manualne, odpowiednie ćwiczenia dobrane dla Twojego schorzenia. Mam nadzieję, że jak zmniejszą nam biusty to i kręgosłupy się poprawią .
Co do rehabilitacji to nie będę nic tu mówić odnośnie tej na NFZ, bo tylko raz udało mi się rzeczywiście trafić na wszystkie możliwe zabiegi i osoby chcące naprawdę pomóc.
Także mam z polecenia gościa który pomaga mi walczyć z tym bólem choć bez leków czasem nie da się tego przeżyć. Stan zapalny musi minąć a ćwiczenia rzeczywiście muszą być dobrane do konkretnego przypadku. Niestety to tylko czasowe polepszenie bo zmiany zwyrodnieniowe się nie cofna...
Oj tak, też marzę o tym by kręgosłup był maxymalnie odciążony bo niestety nawet najlepsze ćwiczenia nie są w stanie pomóc tak na 100 %

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując