Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-24, 14:00   #4477
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

[1=4e7542dda0fd66e47a4eea6 0a6dfa89c97e945d1_61c50d8 334adc;86836113]
Na serio zaczynam się rozglądać za praca zdalna w necie - parę takich propozycji już miałam i raz albo dwa razy tak pracowałam.

Teraz wpadła mi w ręce taka oferta...na Facebooku.Chciałam na tutaj zamieścić, ale może być za długa, a screena nie mogę wrzucić, bo pisze z telefonu.Praca w trybie zdalnym 5 razy w tygodniu - polega na tworzeniu dziennie 5-10 opisów produktów i wystawianie ich do sprzedaży poprzez OLX i Allegro.Nie pamietam czy określono rodzaj towaru,ale zapewne chodzi o odzież.2400 zl miesięcznie, umowa - zlecenie.Wg mnie nie brzmi najgorzej, ale w sumie to nie wiem co o tym myśleć.Spotkalyscie się z tego typu ofertami? Co o nich sądzicie? Jest sens się w to pakować?[/QUOTE]
Zaintrygowala mnie ta oferta, możesz mi przesłać jej szczegóły na priva? Zastanawiam się czy sobie nie znaleźć jakiejś pracy teraz na ten okres poszukiwań czegoś konkretnego, przynajmniej bym się czymś zajęła i przestała przejadac oszczędności. W tym miesiącu wysłałam tylko 3 CV więc te poszukiwania mogą potrwać dłużej niż początkowo obstawialam. Koleżanka mi coś wspominała o infolinii to będę dopytywac o szczegóły, jak je poznam to się podzielę z wami informacjami
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora