Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2019 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-24, 17:09   #1640
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Hej dziwczyny,

Odpoczywajcie po tych wizytach i dbajcie o siebie juz nam niewiele brakuje



Ja mam zgage po jogurtach itd. Nie moge jesc. Ale wapn i to lepiej przyswajalny jest tez w produktach roslinnych, quinoa na przyklad. Ja zaczelam brac suplement wapnia, ale bez mi siadal na zoladek wiec przestalam. Mi lekarz mowil, ze nie powinnam sie martwic, bo sportowcy mojego typu maja wyzsza gestosc tkanki kosci, to bedzie ok. Problemow z zebami na razie nie zauwyazylam, ale ja ogolnie mam bardzo zdrowe zeby. 2 male plomby i to tyle na cale 30+ lat zycia
Pewnie, kazde zrodlo naturalnego wapnia jest dobre. Ja akurat racze sie produktami mlecznymi, bo w ciazy toleruje je lepiej niz gdy w niej nie jestem. Mleka samego nie tkne ale jogurty, sery, serki... raj dla podniebienia po kilkuletnim poscie.

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Ja mam dentyste w lipcu i zawsze w ciąży stan moich dziąseł bardzo się pogarsza. Do tego stopnia, że po skończonym kp muszę brać antybiotyk by zastopować krwawienie przy nawet lekkim nacisku na dziąsła.
Dajemy tym dzieciom tak wiele z siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi krwawia dziasla po myciu, ale w ciazy sie zdarza. Tak samo czasem mam krew w nosie. Wszystko jest mocniej ukrwione.
W pierwszej ciazy miewalam nawet kilkiminutowe krwawienia z nosa i to dosc czesto.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując