Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-24, 20:18   #4496
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Amazoniak Pokaż wiadomość
Twoim największym problemem nie jest brak doświadczenia czy kwalifikacji ale nastawienie, każda praca jest dla ciebie bee jeszcze zanim ja sprawdzisz. Myślisz, że nas nikt nigdy nie oszukał i że ty jedna jesteś dymana na rynku pracy? Każdy z nas ma gorsze bardziej lub mniej doświadczenia za sobą i co mamy zrobić? Płakać a forum jakie to życie niesprawiedliwe bo nas oszukują i odrzucać wszystkie propozycje od innych? Trzeba się otrząsnąć, wyciągnąć wnioski i dalej robić swoje, nie ma innej rady. Jak tego nie zrobisz i nie zmienisz podejścia to dalej będziesz funkcjonować jak spretensjonowane zombi. Jakbym nałożyła twoje okulary to w zasadzie w każdej dotychczasowej pracy mnie jakoś wydymywali i co mam się teraz zaszyc w domu dokonać życia wściekła i obrazona na cały świat?
Twoja sytuacja się nie zmieni dopóki nie zmienisz swojego podejścia i sposobu myślenia, postawa ofiary naprawdę w niczym ci nie pomaga, a wrecz przeciwnie - bardzo szkodzi.
Miałam plan aby popracować długo, żeby nie wyszło że zmieniam pracę jak rękawiczki i nie budzę zaufania do zatrudnienia a okazało się że wszędzie popracowałam kilka miesięcy, na stażu do prawie roku, w tym właśnie staż. Zaraz będę mieć cały wachlarz zawodów


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Vilgefortz Pokaż wiadomość
Ogłaszają na BIP, Biuletyn Informacji Publicznej, każda instytucja ma obowiązek taki prowadzić. Tam są ogłoszenia o konkursach. Musisz jednak wiedzieć, że jest rozmowa kwalifikacyjna gdzie mogą sprawdzać wiedzę merytoryczną. Czasami jest test.
Niestety. Nie przejdę kwalifikacji. Pomijając list motywacyjny którego nie umiem napisać nie mam wyższego wykształcenia z prawa, administracji itd
Trzeba znać przepisy i dany kodeks

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora