Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2019 cz. 7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-25, 07:51   #2852
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
No to nieźle . W końcu zostało Wam już półtora miesiąca .

Szoszoszo udanego wyjazdu! Wypocznijcie .

Dzisiaj właśnie zostaną wysłane ostatnie zaproszenia .

Ja nic ślubnego nie tknę aż do poniedziałku, jak nie później. Muszę skończyć kilka rzeczy jak najszybciej do collegu, co by mieć jeszcze trochę wolnego, zanim wrócę na cały etat do pracy. Jeszcze ostatnie kilka dni się czuję paskudnie. Dobrze, że kuracja lekami zakończy się przed weselem i mam nadzieję, że to naprawdę coś da, bo póki co już minęły 3 tygodnie i nie wiem co o tym sądzić .

Dzisiaj trzeci dzień bez papierosa !
Mogę zapytać, co to za kuracja? Jak nie chcesz to nie pisz oczywiście
Cytat:
Napisane przez maltra Pokaż wiadomość
Dziewczyny w końcu się zabralam na slubna relację

Ten dziś był przepiękny! Mimo, że piątek dał nam w kość i w sobotę rano obudzilam się zniechęcona i po prostu zmęczona, nie interesowała mnie nawet pogoda. Caly tydzien padalo, w sobote temperatura 24 st, niedziela pada- mamy niezly uklad tam u gory [emoji6]Pojechalam do fryzjerki, makijazystki w międzyczasie okazało się że nie zabralam podwiazki i baaa zgubiłam ja bo do dziś jej znaleźć nie mogę. Na dworze robilo się na prawdę gorąca i stres nie z tej ziemi dopadł mnie gdy wrocilam i miałam zacząć się ubierać. Myślałam, że z tego wszystkiego zemdleje nie mogłam ustac na nogach. Dopiero gdy kamerzysta i fotograf przyjechali rozluznilo atmosferę i przeszlo do momentu gdy Tz zadzwonił że jedzie [emoji23] gdy mnie zobaczył był w mega szoku A jego mina nie potrafiła tego ukryć
Po blogoslawienstwie i pożegnaniu pojechaliśmy na cmentarz i pod kościół i znowu dopadł mnie stres. 14.50 A świadkowej i 4 dzieci nie ma ! [emoji33] na szczęście zdążyly i się nie spóźnilismy wejścia do kościoła nie pamiętam bo bylam tak zestresowana i balam sie ze wzrusze się na przysiedze. Ksiądz od początku rozluznial atmosferę, przepiękne kazanie powiedział, każdy chwalił bo kierowane było bezpośrednio do nas i o nas [emoji7] i przysięga gdy zlapalismy się za ręce przepiękna chwila. Bylam tylko ja i on i nic się nie liczyło [emoji7] wzruszyłam się na ostatniej pieśni [emoji23]
Na sali życzenia w których co chwilę słyszałam, że przepięknie wyglądam i mam przepiękna sukienke, która później cała noc zamiatalam po parkiecie [emoji23]
Dostaliśmy niespodziankę od dzieci, piosenkę napisana o nas która Tz Nucil resztę wesela "mama mia to się stało tu, ooo oo ciocia z wujem wzięli slub" [emoji16] no i ok 21 zjawił się jakiś mężczyzna nie wiadomo skąd [emoji1745][emoji879][emoji3601] okazało się że to prezent od mojej siostry i dostaliśmy iluzjoniste z Mam Talent, który w między tancami chodził po gościach baaardzo dużo się działo, nie sposób tego spisać, w między czasie zimne ognie, zdjęcia grupowe, z gośćmi chociaż i tak nie udało nam się z każdym zrobić [emoji1745][emoji879][emoji3601]
Powiem tylko, że ten dzień jest cudowny ale... Małżeństwo jeszcze cudowniejsze [emoji7]

Przyszedł poniedziałek otwarcie prezentów i dostaliśmy coś przepięknego [emoji7] pochwalę wam się na grupie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetna relacja, wzruszyłam się Ale jako fajny prezent z tą piosenką!
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Leleczka też mam potwierdzenie do 1 czerwca i na razie mało co się dzieje

Maltra wow cudowna relacja piękne są te Wasze zdjęcia, czuć miłość między Wami, a Ty wyglądałaś zjawiskowo
U nas jak na tyle osób, to też niezbyt wiele się dzieje
Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Maltra, super, że wszystko się udało! Dobrze się czyta takie relacje.

Szoszo, udanego wyjazdu!

Udało nam się zamówić zaproszenia, czekamy teraz na projekt. W weekend zamówimy zaproszenia dla rodziców i zaczniemy szukać fotografa.
Miałam upatrzone miejsce na makijaż i fryzurę, napisałam dziś z pytaniem o termin, a dziewczyna mi odpisała, że na listopad jeszcze nie zapisuje, bo to dla nich czas urlopów. Zestresowałam się tym i jestem teraz mega pospinana, że w ogóle nikt mnie nie uczesze i nie pomaluje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno ktoś się znajdzie
Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Szoszo o dasz znać jak cypr się spodobał moja koleżanka tam pracowala i bardzo chwali
Maria mam pytanie ,bo Ty też bierzesz metformine ? Pijesz sobie czasami kieliszek wina ? Bo ja od kad biorę nic nie pije ,mamy dzisiaj gości na obiad i w sumie bym się napila lampkę wina ,ale nie chce odstawiać leku i nie wiem czy sobie nie zaszkodze jedna lampka. Lekarz mi coś zaczął mówić ,że w małych ilościach można ,ale zmieniłam temat . :/
My wczoraj usiedlismy kilka godzin nad wszystkim związanym z weselem nad tym ile kiedy zapłacić ,co zrobić ,realnie liczylismy kto będzie na weselu a kto nie ,bo mamy kilka osób którzy raczej nie i tak zeszło nam do bardzo późnego wieczora jednak policzymy po 0,5 l wódki na osobę ,bo nawet jak zostanie to część może rozdamy ,część na jakieś zabawy. Bierzemy ta sesje jeśli będą mieli termin i ciekawe ile na obrączki ,ale założyliśmy 3 tys . obysmy się zmieścili
Maltra super opis dziękujemy za relację


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogólnie nie piję, bardzo rzadko taka lampkę wina czy coś jest spoko i nic mi się nie dzieje. Ale wczoraj popisałam się głupotą, bo wypiłam 6 kieliszków wódki Można powiedzieć, że poniósł mnie melanż, ale serio nie polecam Jak wróciłam do domu, to się tak źle czułam, zrobiło mi się słabo, zimne poty mnie oblały (myślałam że zemdleję) i brało mnie na wymioty. Aż sobie postawiłam wiadro przy łóżku Ale skończyło się tylko na takim straszeniu.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując