Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - za dużo myślę i wyobrażam sobie scenariusze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-04, 08:21   #19
sweria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 115
Dot.: za dużo myślę i wyobrażam sobie scenariusze

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Nie wiem, nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, bo po pierwsze: nigdy bym się o tym nie dowiedziała, bo nie chodzę z nim na spotkania do jego kolegów (mamy oddzielnych znajomych), ani nie czytam wiadomości. A po drugie, sama nie mam takich sytuacji, żeby mi koleżanki pokazywały zdjęcia kogokolwiek celem oceny urody. Wydawało mi się, że to było ciekawe zajęcie na etapie gimnazjum Pomijając to, mój TŻ nigdy nie powiedział przy mnie o innej kobiecie żadnej uwagi odnośnie wyglądu, czy to negatywnej czy pozytywnej. Kiedy ja komentuję na filmie, że jakaś kobieta jest atrakcyjna (tymi słowami, nie jakimiś wulgarnymi), to zwykle mówi że ja mu się bardziej podobam albo nic nie mówi.
Skoro on tak reaguje na to jak Ty nawet komplementujesz kobietę, to raczej świadczy to o tym, że byś się obraziła na fakt wypowiadania się o kimś innym. Może już była taka sytuacja, stąd jego zachowanie. Czy tego chcemy, czy nie, zwracamy uwagę na drugiego człowieka. Jednak nie mówię tu o wulgarnym podejściu- a o zwyczajnym spojrzeniu. Raczej też kwalifikujemy ludzi- miły, niemiły, ładny, nieładny, etc. Taka jest natura. My możemy udawać, że to nie ma miejsca i jak ktoś wyżej wspomniał- wypierać.
sweria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując