Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uciążliwa sąsiadka.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-13, 08:38   #210
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Uciążliwa sąsiadka.

Cytat:
Napisane przez ekler1 Pokaż wiadomość
Stewardesa

Śmieszna jesteś ty i w dodatku mało rozgarnięta bo z tego co napisałam łatwo jest wywnioskować,ba, jest w sumie wprost napisane, że w momencie kiedy zaczęłam puszczać muzykę pani zaczęła oprócz biegania w butach tłuc się, czego wcześniej nie robiła.Może przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem i dopiero coś pisz bo to nie ja się ośmieszam tylko ty,nie rozumiejąc tekstu na który odpowiadasz
Nie piszę nic o ciszy a o niepotrzebnym i bezsensownym bieganiu w butach po mieszkaniu. To tobie się coś pomyliło.JA mieszkając w bloku doskonale zdaję sobie sprawę z tego co można mieszkjając tak stadnie a co nie, i to nie ja nie umiem się zachować. Napiszę jeszcze raz bo widzę że co poniektórzy nie zrozumieli.
Nie czepiam się odgłosów dnia codziennego,głośniejszych rozmów itp. Jeśli zachowywała by się tak jak każdy normalny człowiek,czyli ubierała buty przed wyjściem z domu a nie 20-30min wcześniej to nie byłoby sprawy.
Oczywiście nie opisałam wszystkiego bo z tą sytuacją nie ma to bezpośredniego związku ale owa pani lata temu zalała mi łazienkę ( konkretnie jedną ścianę).Jak jej pokazałam co zrobiła to miała naprawić szkodę i co?? Jak można się spodziewać po tego typu ludziach nie naprawiła zniszczeń.Po raz drugi jak ją zagadnęłam kiedy to zrobi coś bąknęła że kupi farbę (jakby sama farba załatwiła sytuację).Po czym znów nic nie zrobiła.Byłam młoda,głupia i odpuściłam.Poza tym pani i jej rodzina za kołnierz nie wylewają,nie często słyszę tego następstwa po nocy ale się zdarza.Może te dwie dodatkowe informacje oddadzą z jakimi ludźmi mam do czynienia a jeśli macie coś do napisana to proszę odnosić się do całości sytuacji.


Pom

Umiesz uzasadnić? Czy zwyczajnie nie starcza ci intelektu bo jakoś nie widzę tu inteligentnej argumentacji
Lol. W następnym poście będzie topiła małe kociątka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując