Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-14, 17:05   #3509
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Zakup ręczników na dwie osoby. Czy kupujecie po 2 sztuki takich samych ręczników czy każdy inny? W domu rodzinnym każdy ręcznik mam z innej bajki i teraz się waham kupując na własne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja lubię mieć wszystkie takie same. Mam w domu trochę starszych ręczników które nadal wyglądają dobrze, więc ich używamy, ale nowe kupuję w jysku już zawsze w jednym kolorze. Mamy osobne wieszaki, więc nic się nie myli, a nawet gdybym się wytarła przez przypadek ręcznikiem TŻ to też raczej tragedii by nie było.
Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Czym skutecznie usunę kamień z szyb prysznicowych?
Ja używam winogronowego płynu Frosch, super rozpuszcza kamień. Kiedyś używałam octu, ale ten płyn jest równie skuteczny a nie śmierdzi tak mocno.
Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Mam odświeżacz powietrza, taki w szklanym flakoniku, do którego wkłada się drewniane patyczki, ale kończy mi się już olejek. Czy mogę dokupić olejek i patyczki i będzie "działać"? Czy trzeba cały komplet? [emoji1] A jeśli mogę sam olejek i patyczki, to gdzie? Szukalam w home&you, ale tam są same zestawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie musisz kupować nowego zestawu. Olejek można kupić w różnych sklepach, np. hipermarketach czy Rossmannie. Jak kupisz taki sam lub podobny olejek do tego który miałaś wcześniej to możesz zostawić stare patyczki. Nie wiem czy same patyczki gdzieś dostaniesz, ale jakby co można sobie po prostu przyciąć patyczki do szaszłyków [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora