Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Potrzebuje pomocy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-17, 09:48   #7
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 869
Dot.: Potrzebuje pomocy

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Jak zwykle, ktoś świetnie to podsumował w innym wątku, że zawsze przychodzą tutaj dziewczyny, opisują palantów, a później automatycznie starają się wziąć na siebie pół winy, bo czasem czara goryczy się przelewa i wybuchają, mimo ze ich zachowanie to naprawdę nic przy zachowaniu tych facetów.

On: kocha eks, cały czas o niej mówi, nie stara się tak bardzo w związku z tobą, jak w związku z nią, nie chce mu się z tobą spotykać, bo woli koleżków, potrafi się do ciebie nie odzywać przez pare dni. Generalnie to ma cię w dupie.

Ty, „ja tez nie jestem bez winy”: z frustracji się z nim kłócisz, chociaż starasz się siedzieć cicho

Wspominasz tez, ze czepiasz się o błahostki, ale zastanawia mnie, czy serio to są blahostki, czy sprawy ważne, ale spotykasz się z gaslightingiem. Czy to nie jest tak, że on za błahostki uważa te wszystkie sprawy wymienione powyżej? Szczególnie, że napisalas, że za każda akcje musisz przepraszać TY, a on wymusza przeprosiny milczeniem.
Idealne podsumowanie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując