Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co jecie na diecie - dietetycznie ale niekoniecznie fachowo ani restrykcyjnie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-26, 08:08   #258
Pelagia_W
Wtajemniczenie
 
Avatar Pelagia_W
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 630
Dot.: Co jecie na diecie - dietetycznie ale niekoniecznie fachowo ani restrykcyjnie!

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Pelagia silna jestes! Brawo! To motywuje .

U mnie po urlopie przybyło 2 ale juz sie tego pozbyłam. Jest waga jak przed, teraz walczę jeszcze ok 3 bo na roczek chciałabym miec tyle ile przed ciąża

Rany, Julek nie wiem co to w nocy było ale obudził mnie tak okropny ból i brzucha i żołądka ze spac nie mogłam . Nie wiem od czego, pewnie mi cos stanęło 🤷🏻 Jramoz??? Nie mam zadnych kropli ani nic na zoladek i musiałam whisky Tz popić dwa razy. Bo po pierwszym nie przeszło. Teraz juz lepiej ale nadal nie całkiem ok . Mam jeszcze resztki z wczoraj ale teraz boje sie tego jesc .
Współczuję! jarmuż to chyba z kapustowatych więc faktycznie mógł być ciężkostrawny. A jakaś herbatka miętowa może?

U mnie dziś na śniadanie w pracy chleb owocowy z wegańskim smalczykiem z fasoli i pomidorem, do picia zielona herbata z miętą. Potem morele. A potem jeszcze nie wiem, mam do wyboru jogurt albo znowu gazpacho ze stołówki albo pomidorową z makaronem (wolę z ryżem ).
Pelagia_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując