Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co jecie na diecie - dietetycznie ale niekoniecznie fachowo ani restrykcyjnie!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-26, 08:47   #260
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Co jecie na diecie - dietetycznie ale niekoniecznie fachowo ani restrykcyjnie!

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Ervisha wyszło pycha! Kalafior faktycznie troche za bardzo chrupiący jak dla mnie dlatego pewnie bym go przegotowala wczesniej chwile . Ale dip jest palce lizać!!! Tz kocha orzechy nerkowca i mu bardzo smakowało imi tez!!! Zrobiłam z mlekiem migdałowym.
Ale poza tym obiad był mniam



o rany gdzie Ty to zamieściłaś . Co to za pasta jajeczna????
Jeśli chodzi o kalafiora to mam dla Ciebie wskazówkę
Blachę włóż na ostatnią półkę piekarnika i połóż kalafiora - ja tak piekłam i po godzinie był miękki


A możesz po polsku podać przepis na ten dip? I jak sałatka w smaku? Wszystko wygląda bardzo smacznie. Jak z restauracji Ile wam porcji wyszło?

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Z Aldika. Nie jadłam za dużo w ciągu dnia, a ćwiczę. Jem również mniej mięsa ostatnio. Muszę lepiej rozkładać posiłki, bo mam inny wydatek energetyczny, niż jak siedziałam na d... I więcej białka na obiad.

Wow, to żarełko na fotkach.

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------



52 minuty na orbitreku. Lecą przeboje MJ na Stars TV i jakoś poszło.
A to dlatego

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Ślinka mi cieknie

Melduję minus 4 kg biorąc pod uwagę ostatnie tygodnie gdzie co weekend były jakieś jedzeniowe imprezy uważam, że należy mi się pochwała
Gratuluję
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując