Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-26, 09:06   #4508
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Życzę smacznych słodkości .
U nas bez zmian. Temp była rano potem spadła do 35 po ibuprofenie. I takie koło się robi. Dziś snów lekarz. 4 dzien z rzędu. Trzymajcie kciuki E żeby poszło to dziadostwo. Ja jestem wykończona. W dzień nie da się odłożyć w nocy nie śpię bo spr temp bo w ciągu 30 min ostatnio wzrosła. Także u nas ogólnie pojętą dupa.
O pogodzie jak w piekle się nie wypowiem. Można sobie wyobrazić taki upał z gorączkujących maluchem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurczę to długo goraczkuje, i żadnych innych objawów infekcji przy tym? Jak sama nazwa mówi [emoji12] trzydniowka daje czasem gorączki przez 5 dni zanim wystąpi wysypka, ale to rzadziej. No ciekawe co tej Zosi biednej dolega...
U nas całkowite ozdrowienie już ale Nelka nam dziś spadła z łóżka [emoji24] i to jeszcze w sytuacji w której totalnie nie powinno to mieć miejsca bo położyłam ja na środku łóżka i obróciła się do szafy - między szafą a łóżkiem jest 50cm miejsca, stojąc przed szafa dotykalam łóżka i nie miała prawa spać a mimo wszytsko w jednej sekundzie między moimi nogami a łóżkiem przeslizgnelo się coś i lubudu Nela leży na podłodze [emoji25] [emoji25] zbadałam ja od razu ale teraz mam stresa czy nic jej się nie stało bo nasze łóżko jest wysokie [emoji21]

Sent from my SM-J510FN using Wizaz Forum mobile app
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora