Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-26, 10:38   #2203
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez maartyn Pokaż wiadomość
kasiateacher ja sobie chwalę tą wcierke ze spironolem i kroplami bo ładnie unosi włosy i jest ich jakby wiecej ale żeby tak naprawdę przybyło mi włosów to nie :/ 600 zł dałaś? To ile za sam lumigan ? 3 krople masz dawać tak jak wszyscy?:d Ja ostatnio miałam receptę od dermatolog która jest prywatna i sprzedali mi w aptece za 6 zł z groszami :O ja taki szok w tej aptece ale szybko zapłaciłam i wyszłam :P

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

Patrzcie co znalazłam w necie na stronie apteki DOZ "Brak dostępnych informacji dotyczących stosowania leku Nezyr z miejscowo stosowanym (stosowany na skórę) minoksydylem u pacjentów z łysieniem typu męskiego. Nie zaleca się takiego połączenia leków." Serio? Przecież niektóre osoby tu tak robią...
39.61 za lumigan. Ja mam 5 kropli [emoji41]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Dziewczyny, czy któraś stosuje spironol doustnie dłużej niż pół roku? Jakie są efekty, a jak się ma wątroba?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując