Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-27, 07:54   #4982
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Emmos, jako słodziak🥰 gratulację! Odpoczywajcie!
Moja koleżanka też urodziła. Udało się sn ale nic więcej nie wiem w sumie bo nie chce dzwonic i ich niepokoić teraz

Morele, jaka Pestka cudowna!
ja daje witaminy d tsk 500-1000 jednostek teraz. mierzylismy pol roku temu poziom i bylo w normie.
Mam nadzieję że sinica szybko zejdzie a serduszko jest zdrowe. Jak dzisiaj zastój? Ściągnął młody?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Dziś Wojtek zostaje na drzemkę w żłobku. Niby nie ma takiej potrzeby ale czuję się zmęczona i potrzebuje regeneracji. Trochę mam wyrzuty sumienia bo on teraz ma jakiś skok rozwojowy a ja zamiast mu poświęcać czas to go zostawiam w zlobku-.- ale od tygodnia nasz schemat wygląda tak: odbieram go ze żłobka, daje obiad( mimo że już jest po ale zawsze poskubie coś), on się nawet bawić nie chce tylko buczy/jęczy, potrafi się położyć na podłodze i 10 minut leżeć jęcząc. Nie chce wtedy na ręce tylko tak marudzi. Nie chce na drzemkę usypiać w łóżeczku (za gorąco?). Łazi po mnie jak leżymy na kanapie aż padnie. Jak się budzi to ja już w pracy jestem. Po drzemce trochę się pobawi z tżem ale głównie jęczy, na spacerze jest ok. Wieczorem nie chce się kąpać, nie wykazuje oznak zmęczenia czy to 20 czy 22. 1,5 roku go tż usypia a teraz jest płacz i dramat, musi być mama. Usypianie trwa godzinę. Myślałam że to przez zmianę tego mleka ale wróciliśmy do ulubionego i nic się nie zmienia.
Takim sposobem już trochę opadam z sił, dziś nie obudził mnie budzik i zaspaliśmy. Mam nadzieję że jak te dwa dni naładuje akumulatory to będzie mi łatwiej poświęcać mu czas bo cały lipiec jest tylko dla nas...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora