Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-28, 08:07   #2214
jakamilka
Raczkowanie
 
Avatar jakamilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 149
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez maartyn Pokaż wiadomość
Czy komuś też przykleja się ten eliksir że spironolu i kropli do głowy i ma strupy? Nie swędzi to no ale jest. Peeling bandi nie daje z tym rady
Peeling Bandi jest dobry dla osób które nie mają absolutnie żadnych problemów włosowych i chcą sobie od czasu do czasu oczyścić skórę glowy. Takie jest moje zdanie. Ja po zużyciu połowy buteleczki resztę przekazałam dalej bo kompletnie nie dawal sobie rady z łuską przy ŁZS. Spróbuj może szamponu peelingującego Vichy Dercos, ja jak dotąd jestem w miarę zadowolona. Dla mnie ważne jest to że on ma substancję przeciwgrzybiczą więc przy moim ŁZS i czyści i leczy. Szampon polecony mi przez moją panią dermatolog której ufam w 100%.
A propos ŁZS - pisałam wyżej że wygląda mi na to że leki na AGA przestają działać...no nie przestają, to właśnie przez ten cholerny łój tych włosów wypada mi więcej. Więc dostałam receptę na płyn ze sterydem (chwała Bogu że tylko na 5 dni bo mi zaraz wyrypie trądzik posterydowy) i nakaz mycia codziennie, a w mega upalne dni nawet dwa razy dziennie jak się łoju nagromadzi. Jakby ktoś z Was miał podobny problem - polecam szampon Ducraya Kelual DS. Ekstra radzi sobie z łuską i do tego fajnie odbija włosy od skóry
jakamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując