Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Grudniowe 2019 - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-03, 18:23   #255
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Do mnie mąż zadzwonił z pracy po 14 czemu jestem zła i się popłakałam w słuchawkę 20 minut później był w domu i mnie przepraszał. I że możemy kupować wszystko już teraz.
Normalnie dziś cały dzień jakaś rozstrojona byłam emocjonalnie aż mi samej siebie żal.

Generalnie to i tak ostatnio się obkupiłam w smyku i h&m więc do połówkowych nie planowałam nic więcej kupować [emoji41]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Wy tu narzekacie, że wasi nie chcą nic kupować, a mój TŻ dzisiaj pozamawiał ubranka, typowo chłopięce [emoji16] jak się okaże, że będzie dziewuszka to będzie nosić body z napisem "chłopaki rządzą" i bluzkę "ziomek taty" [emoji23] nie, nie dało mu się wytłumaczyć żeby się wstrzymał jeszcze chwilę, albo kupił uniwersalne. Nie i koniec, on będzie mieć syna i tyle [emoji1787]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mój kupił skarpetki Batmana [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Pati mi możesz też dopisać imię Jan na pierwszej stronie , narazie nam się nie odwidziało [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora