Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-07, 23:50   #2888
mala_miii86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 7
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Xylo93 Pokaż wiadomość
Któraś z was ma piersi od Jarlińskiego z Wrocławia? Byłam na konsultacji, zaproponował mi mentory 300hp (moja wejściówka to 70D)
Efekt przy mierzeniu mi się podobal, wszystko spoko. Takie przymiarki są wiarygodne? Duża jest roznica jak inplant trafi pod mięsień?


Kliknięte z iPhone [emoji520]
Czasem słownik wie lepiej [emoji15]
Hej! Ja mam od dr.Jarlinskiego! Lekarz naprawdę zna się na rzeczy! Chcę aby jego pacjentki wyglądały na prawdę dobrze. Dobiera rozmiar idealnie choć przeszło mi przez myśl czy nie za małe... ale trzeba przed samą sobą zdecydować czy chcesz wyglądać Naturalnie pięknie czy tak aby to było widać na pierwszy rzut oka że ooo ta to ma cycki robione wszystko zależy od Ciebie czego oczekujesz. Mnie się podobaja i takie i takie rozwiązania ale Doktor jest raczej za naturalnym wyglądem powiedziałam o swoich oczekiwaniach co chce czego nie i spełnił je w każdy stopniu.

Dziewczyny kupiłam ten stan ik z esteicq na prawdę rewelacja! Nawet przy mojej szewsko kitzej klatce daje radę i pięknie je eksponuje !
mala_miii86 jest offline Zgłoś do moderatora