Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Romantyczny seks
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-12, 14:40   #17
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Romantyczny seks

Cytat:
Napisane przez Punainen Pokaż wiadomość
Nie naciska. Ale próbuje coś takiego wprowadzić i widzę, że mu przeszkadza nagle brak takich rzeczy, że nie jestem otwarta (tak powiedział).

Ja mogę poeksperymentować, może być inna pozycja czy coś. Ale ja nie rozumiem, dlaczego każdy facet nagle chce sprowadzać dziewczynę do parteru w seksie. Nie chciałabym, żeby mnie wiązał, nie czułabym się dobrze.

Męczy mnie ta opinia, że każda kobieta chce zostać "zerżnięta". Ja nie chcę. A z kolei czuję, że jak na to nie pozwolę to się okaże, że jestem kłodą, bo nie zgadzam się na przemoc.
Nie wiem czego od nas oczekujesz. Twój facet zaczyna odczuwać braki w seksie, chciałby czegoś innego, Ty nie. I masz prawo. Ale on też ma prawo mieć seks na jaki ma ochotę.
Rozmijacie się w oczekiwaniach i nie ma sensu by każde z was miało się męczyć skoro nie ma szans na satysfakcjonujący kompromis.

Ja lubię mocne branie partnerki za włosy, głębokie gardło, mocny anal, krępowanie linami, bicie, takie że zostają siniaki. I lubię, jeśli to samo lubi dostawać partnerka.
Lubię, jeśli już sama myśl o tym u niej powoduje silne podniecenie.
Nie, nie jest to "poniżanie i sprowadzanie do parteru". Nie lubisz tego - spoko. Przecież nikt Cię do tego nie zmusza. Ja również moich partnerek nie zmuszam.
To, że nie rozumiesz jak to się komuś (partnerce) może podobać oznacza tylko, że Ty tego nie rozumiesz. A nie to, że inni powinni rozumować tak jak Ty. Więc proszę, nie obrażaj innych, że ktoś kogoś poniża, poniewiera, czy że nie ma szacunku.

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2019-07-12 o 14:42
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując