Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwna relacja co dalej?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-15, 21:18   #5
SarnaJo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 46
Dot.: Dziwna relacja co dalej?

Masz mnóstwo racji. Co do obiektywizmu to trochę nabrałam do tej sprawy,bo dużo czasu to wszystko zajmuję,nie dzieje się wszystko za szybko. Ale pisząc to dzisiaj i przypominając sobie to wszystko (nie wszystko tu opisałam,bo bardzo dużo by tego było- nsprzykład zapytał mnie kiedyś czy jestem czuła ? To był taki kontekst rozmowy) no czuję,że była i mam nadzieję,że jest tam chemia...

Co do ostrożności też mam ją w głowie (tylko cholera on jest ode mnie jednak trochę starszy, boję się,że będzie za późno...),ale tylko ze względu na niego. Jestem osobą, która jeśli musiałaby to by zachowała pełną dyskrecję i dyplomację. Nawet jeśli by doszło do jakiejś sytuacji w której nasza relacja by się totalnie zmieniła na bycie jego "dziewczyną",(oby &#128514 to byłabym zdolna zmienić uczelnię. On jeżeli chodzi o tą ostrożność to jakoś się jej nie trzyma (spotkaliśmy się w lokalach baardzo blisko uczelnii). Tylko zastanawia mnie po co on wyszedł z inicjatywą tej pracy ? Jakoś mi to nie przyszło do głowy (a przecież mogłam na to wpaść, przecież to związane jest ze spotkaniami). Sama nie wiem...🙄🤔
SarnaJo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując