Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwna relacja co dalej?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-15, 22:09   #8
SarnaJo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 46
Dot.: Dziwna relacja co dalej?

Jogurtowe love, nie potrafię zacytować Twojej odpowiedzi (ja to w ogóle jakaś zacofana jestem &#128514... pięknie Ci dziękuję za te słowa 😘! Uwierz mi,że nie jestem jakąś tam nastoletnią dziewczynką, która zakochała się w swoim profesorku ( mamy naprawdę wielu innych fajnych i przystojnych bardzo inteligentnych i światowych wykładowców!) Ja już byłam bardzo zakochana tak na zabój...prawie 4 lata facet grał tylko na moich emocjach, wykorzystał fakt,że jestem w nim zabójczo zakochana. Ja już wiem jak to wygląda. Ale ten człowiek ujął mnie przedewszystkim inteligencją, podejściem do świata,dobrym sercem i tym, że jest taką trochę ciapą (na spotkaniu zapomina się i mówi mi na "Ty" zamiast powiedzieć Pani Joanno może przyjedziemy na 'Ty" 😂😂!!) Wspólnymi zainteresowaniami i gustem muzycznym,jego uroda to tylko dodatek. Żałuję,że nie spotkałam go na innej drodze...no,ale cóż może tak ma być? Może nie ? Nie wiem...wiem, że intuicja, cały czas mi podpowiada "nie poddawaj się bądź dzielna,cierpliwa uparta,nie odpuszczaj", mimo,że długo nic nie mówiła dopiero od kilku dni się odzywa. Ona mnie nigdy nie zawiodła,kiedy rzucił mnie ten wspomniany wcześniej facet,mimo że serce mi pękało,nie potrafiłam sobie wyobrazić świata bez niego,to ta intuicja mówiła mi już "odejdź,daj spokój i nie walcz o to,dasz radę" i mimo,że było ciężko bardzo wtedy to dzisiaj jej dziękuję,bo nie spotkałabym JEGO (nie ważne jak to się potoczy, ważne,że go spotkałam na swojej drodzę). Co do obrony, cholera dopiero będę pisać....

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Ellen...no wiem wiem ( jestem okropna w tym analizowaniu,ja mam tak zawsze do wszystkiego! Tylko co robić? Pisać? Nie chcę tracić aż tak z nim kontaktu. On jest w takim wieku (mniej niż 40) że czas na rodzinę. Której no raczej nie ma. On bardzo dużo w życiu studiował, doktorat robił za granicą (z kolegą). I nie zdarzył się ustatkować (wyszło to z kontekstu rozmowy, widać,że nie chciał o tym gadać więc zmieniłam temat). Boję się,że no nie zdarze...
SarnaJo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując