Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-21, 10:31   #1975
Kicia_e
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 63
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Kicia, no strasznie biedna jesteś ((
Wymiotuję i płaczę z bezsilności. Kupiłam sobie elektrolity, z TŻ ruszyłam do apteki, ale non stop wymiotowałam, więc ledwo przeżyłam ten wypad. TŻ wziął tortillę na wynos, zjadłam parę kęsów i trochę odpuściło, ale i tak całą noc się męczyłam. Mogę spać tylko na lewym boku, bo śpiąc na prawym chce mi się wymiotować.

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
Kicia współczuję dolegliwości, ja takich nie miałam, moja sswagierka też się tak meczyla jak Ty, po czym z dnia na dzień przeszło. Oby u Ciebie też się uspokoiło lada dzień.
Al_dente, a Twoja szwagierka długo się z tym męczyła? W szpitalu mi powiedzieli, że to zdrowy objaw dobrze rozwijającej się ciąży, tylko oni tak naprawdę nie widzieli jak to wszystko wygląda, bo tam na miejscu dostałam od razu leki i nie było takich wymiotów jak w domu.

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Dziękuję [emoji8] A wymiotów bardzo współczuję, ja przez całą ciążę ani razu nie doświadczyłam mdłości czy wymiotów a i tak bywało ciężko więc domyślam się jak kiepsko Tobie musi być, oby szybko przeszło [emoji8] [emoji8]
Justynka a z czym Ci było ciężko w ciąży? Ja mam już dość mdłości i wymiotów, czy potem też jest ciężko? Wiem, że są bóle związane z powiększającą się macicą, obciążenie kręgosłupa, parcie na pęcherz, duże zaparcia... Czy jest coś jeszcze na co muszę się przygotować?

Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybaczcie, że nawet nie sprawdziłam jaki teraz macie temat na tapecie, ale lecę Wam donieść że u mnie plusik!!!
Tamdididaaam [emoji16]Załącznik 7683989

Kręcę się w kółko, chce już powiedzieć TŻ, a ten na złość śpi dziś jak zabity [emoji16] Chyba go obudzę [emoji848]
Aaaaaa Meamia!!!! Wiedziałam!!! Gratuluję Kochana!!! Bardzo się cieszę

Opowiadaj jak zareagował TŻ

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87014168]Jutro idę tylko poleżeć, zabieg mam we wtorek ale będę meldować [/QUOTE]

Gryziu, odpoczywaj Kochana Będę trzymać kciuki za udany zabieg

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Brzuszek powoli zaczyna się pojawiać dzisiaj u mnie 18+4 no i powoli zaczynam czuć ruchy, już coraz częstsze i bardziej regularne
Gosiulam jest brzusio Może jak ja zobaczę swój, to mi to trochę wynagrodzi ten ciężki czas z wymiotami, na razie to jestem spuchnięta jak balon

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Gosiula, pięknie

Mój nieco większy
Kilka dni temu robiłam fotkę . 33t+1 zdaje się było
Załącznik 7684006
Piękny brzuszek Ale Ty jesteś szczuplutka. Pięknie wyglądasz Juncia
Kicia_e jest offline Zgłoś do moderatora